Rejs Sp. z o.o. Akcesoria meblowe Rypin

 

ul. Mławska 61, 87-500 Rypin

tel. 54 280 56 51, fax 54 280 61 92, e-mail: bok@rejs.eu

www.rejs.eu

www.e-rejs.eu

www.dekores.eu

Czytaj nasze artykuły >>> 

REJS to jedna z wiodących firm sektora akcesoriów meblowych w Europie. Specjalizuje się w produkcji elementów wyposażenia z drutu, stali i aluminium do nowoczesnej kuchni i garderoby. 25 lat doświadczenia, stabilna organizacja (ponad 700 zatrudnionych osób) i „know how” gwarantują nieustanny rozwój i ciągłe doskonalenie produktów i usług.
Nasze cele to doskonałość – zarówno w jakości, jak i profesjonalnej obsłudze Klienta. Dlatego taką troską otaczamy własną sieć dystrybucyjną, gwarantującą konkurencyjność cenową, dostawy w krótkim czasie, a także życzliwą i profesjonalną pomoc doradców.
Firma REJS powstała w 1993 roku. To polskie przedsiębiorstwo, którego logo to coś więcej niż tylko nazwa marki produktów. REJS to także nazwisko jego założycieli. Od samego początku firma stanowi cel i owoc wysiłków całej rodziny – założyciela i jego synów. Wartości te podtrzymują pracownicy, a także ich krewni, często zatrudnieniu tu już w drugim pokoleniu. Zaangażowanie, osobista odpowiedzialność właścicieli za jakość produktów i autentyczna troska o wspólne dobro stanowią podstawę sukcesu przedsiębiorstwa, gdzie każdy ma swoją ważną rolę do spełnienia.
Zapraszamy do współpracy – Zespół REJS

MAXIMA to akcesoria przeznaczone dla wymagającego użytkownika. Sercem systemów do szafek dolnych i wysokich są wytrzymałe stelaże i systemy jezdne, gwarantujące płynny i komfortowy ruch podczas tysięcy cykli otwierania i zamykania.

Jedna kuchnia multi możliwości
Dzięki nowoczesnym akcesoriom – cargom i systemom szuflad, aranżacja funkcjonalnej, skrojonej na miarę potrzeb konkretnych użytkowników kuchni jest zadaniem znacznie łatwiejszym. Systemy te to nieoceniona pomoc w codziennej pracy. Dzięki nim utrzymanie ładu i przygotowywanie posiłków staje się przyjemnością.

Linia Maxima EVO
Obejmuje rozwiązania dedykowane zarówno szafkom wysokim, narożnym jak i dolnym. Obrotowe Cargo Maxi pozwala zagospodarować strefę przechowywania, a Corner Front – kłopotliwą szafkę w rogu. Stabilne tory jazdy i duża wytrzymałość na ciężar pozwalają na długoletnie, bezproblemowe użytkowanie.

Przechowywanie przypraw i niewielkich słoiczków jest wyjątkowo kłopotliwe. Zwłaszcza, gdy chce się znaleźć wybrany, a schowany w głębi szafki produkt. Problem eliminuje Cargo Mini Boczne na przyprawy z linii Variant MULTI polecany do wąskich szafek o szer. frontu 15 cm. Opcjonalna, dodatkowa półka znacznie zwiększa powierzchnię przechowywania.

Każdy centymetr strefy przechowywania w kuchni jest na wagę złota. Cargo Mini Dolne z linii Variant MULTI pozwala na pełne wykorzystanie całej przestrzeni szafki. Dwa lub trzy poziomy, a także możliwość wykorzystania systemu organizacji wewnętrznej, gwarantują ład i łatwy dostęp do wszystkich produktów.

Dwupoziomowe Cargo Mini Boczne z linii Maxima to sposób na zagospodarowanie wąskich, zazwyczaj niewykorzystanych przestrzeni między szafkami dolnymi. Dostępne w dwóch wymiarach: do szafek o szerokości frontu 15 i 20 cm, a także w dwóch wersjach: Evo (jasny stelaż i dno z tworzywa) i Silva (ciemny stelaż i dno z płyty w kolorze grafitowym).

Cargo Mini Dolne z linii Maxima pozwala na pełne wykorzystanie całej przestrzeni szafek dolnych. Dwa poziomy, a także możliwość wykorzystania systemu organizacji wewnętrznej, gwarantują ład i łatwy dostęp do wszystkich produktów. Dostępne w wersji Evo (jasny stelaż i dno z tworzywa) i Silva (ciemny stelaż i dno z płyty w kolorze grafitowym).

Corner Comfort z linii Maxima składa się z dwóch dwupoziomowych koszy. Każdy z nich można całkowicie wysunąć z korpusu mebla i w ten sposób ułatwić sobie dostęp nawet do produktów przechowywanych w głębi. System umożliwia regulację wysokości położenia koszy, a także zamocowanie przegród do organizacji wewnętrznej, które pomogą w zachowaniu porządku na każdej z półek. Dostępny z jasnym stelażem w wersji Classic (dno ażurowe z drutu) i Evo (wypinane dno z tworzywa), a także z ciemnym stelażem w wersji Silva (dno z płyty w kolorze grafitowym).

System do szafek narożnych Corner Front pozwala na pełne wysunięcie na zewnątrz szafki jednego dwupoziomowego kosza (tego do którego przytwierdzony jest front). Druga część systemu podczas otwierania szafki przesuwa się z jej głębi w kierunku frontu, tak by dostęp do produktów był jak najłatwiejszy. Dostępny z jasnym stelażem w wersji Classic (dno ażurowe z drutu) i Evo (wypinane dno z tworzywa), a także z ciemnym stelażem w wersji Silva (dno z płyty w kolorze grafitowym).

Dwie, wysuwane niezależnie od siebie półki Corner Optima, dzięki specjalnemu wyprofilowaniu, pozwalają na maksymalne wykorzystanie przestrzeni szafek narożnych. Są idealne do przechowywania dużych naczyń, garnków i patelni. Płynny falisty ruch i relingi zabezpieczające produkty przed upadkiem, gwarantują komfort użytkowania.

Półki obrotowe to najprostszy a zarazem gwarantujący komfort użytkowania sposób na zagospodarowanie dolnych szafek narożnych. Zamocowane na centralnie położonym drążku kosze można swobodnie obracać, co umożliwia dostęp do wszystkich produktów. Do wyboru różne rozmiary i formy półek (o kształcie koła, półkola lub ¾ koła), a także różnorodne opcje wykończenia (dno pełne lub ażurowe).

Dzięki pełnemu wysuwowi system Cargo Maxi Boczne umożliwia bezproblemowy dostęp do wszystkich produktów przechowywanych w szafkach wysokich, a także ich szybsze znalezienie. Dostępny w wersji Evo (z wypinanym dnem z tworzywa) i Silva (z dnem z płyty w kolorze grafitowym). Linia Maxima.

Cargo Maxi to sposób na zaaranżowanie domowej spiżarki w jednej wysokiej szafce. Już nie musimy zaglądać na każdą półkę osobno – wszystkie produkty są w zasięgu wzroku i na wyciągnięcie ręki. Dostępny w wersji Evo (z wypinanym dnem z tworzywa) i Silva (z dnem z płyty w kolorze białym lub grafitowym). Linia Maxima.

Cargo Maxi Obrotowe do szafek wysokich to jeszcze lepszy dostęp i jeszcze wyższy stopień wygody użytkowania. Duża ładowność systemu pozwala na stworzenie komfortowej strefy przechowywania w kuchni. Dostępny w wersji Classic (dno ażurowe z drutu), Evo (wypinane dno z tworzywa) i Silva (dno z płyty w kolorze białym lub grafitowym). Linia Maxima.

Ociekarka do naczyń to jeden z tych elementów kuchni, na które zazwyczaj nie zwracamy baczniejszej uwagi, a który decyduje o funkcjonalności strefy zmywania. Najwygodniej umieścić ją w szafce nad zlewozmywakiem. Model dwupoziomowy zapewni wiele miejsca na talerze i kubki. Dostępny w kilku wymiarach pasujących do standardowych szafek (o szer. 40, 45, 50, 60, 70, 80 lub 90 cm).

Wysuwane na specjalnym stelażu pojemniki na odpady ułatwią ich selektywną zbiórkę. To użytkownik wybiera liczbę, pojemność i ułożenie koszy w zestawie. Szczelna pokrywa zabezpieczy przed nieprzyjemnym zapachem. Może też stanowić dodatkową, wysuwaną półkę

Systemy szuflad Comfort Box to wiele możliwości, rozmiarów, opcji wykończenia i sposobów wewnętrznej organizacji. Linia została zaprojektowana tak, by każdy użytkownik mógł z niej wybrać rozwiązanie skrojone na jego miarę.

Nowy system szuflad Slim Box charakteryzuje minimalistyczny design, a kolor grafitu podkreśla ich elegancję. Dzięki węższym elementom konstrukcji systemu zyskujemy też dodatkową pojemność. W połączeniu z meblami w kolorze drewna szuflady wyglądają niezwykle ekskluzywnie.

Aby szuflady były naprawdę funkcjonalne należy dopasować ich typ, rozmiar i wyposażenie do produktów, które zamierzamy w nich trzymać. Linia szuflad Multi obejmuje modele: głęboki, w którym wygodnie schowamy np. garnki i duże zapasy, płytki – na przykład na drobiazgi, a także z wyprofilowanym organizerem na talerze, który może być świetną alternatywą dla tradycyjnych ociekarek.

Zastosowanie w Szufladach MD prowadnic rolkowych częściowego wysuwu, gwarantuje stabilność i płynność ruchu. Dzięki nim dostęp do przechowywanych rzeczy nie nastręcza trudności, a całość ma lekki wygląd.

Komfortowe otwieranie drzwiczek oraz szuflad jest podstawą praktycznej kuchni. W przypadku tego wnętrza uchwyty są nie tylko dekoracyjnym detalem i uzupełnieniem aranżacji, ale przede wszystkim funkcjonalnym narzędziem. Dlatego też wybierając idealny model należy kierować się dwoma aspektami – estetyką i dopasowaniem do stylu meblowej zabudowy, a także kwestiami czysto użytkowymi

W zabudowach, w których nie chcemy eksponować uchwytów, ale jednocześnie nie chcemy z nich rezygnować sprawdzą się modele krawędziowe czy korytkowe. Ukryte w bocznych rantach frontów z jednej strony będą praktycznie niewidoczne, z drugiej – spełnią swoje zadania.

 

Uchwyty należy dopasować do planowanej zabudowy meblowej. W kuchniach minimalistycznych i nowoczesnych znakomicie sprawdzają się uchwyty listwowe i relingowe. To jedna z najwygodniejszych opcji do kuchni. Długie listwy, niekiedy zajmujące całą szerokość frontu łatwo chwycić. Prosta forma, pozbawiona trójwymiarowych zdobień jest też łatwiejsza w utrzymaniu w czystości.

 

 

Biel nigdy nie wychodzi z mody. Uchwyty w kolorze śniegu doskonale wpisują się w aranżacje w stylu skandynawskim.

Uchwyty w ciemnych wybarwieniach – graficie i antracycie, a także głębokiej, matowej czerni, to jeden z najlepiej widocznych trendów wzorniczych ostatnich lat. Nieco na przekór modzie na systemy bezuchwytowe, które goszczą w kuchniach nowoczesnych, czarne uchwyty stają się ekskluzywnym i poszukiwanym dodatkiem zarazem funkcyjnym, jak i dekoracyjnym.